KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5922086
nr 592 2086
Akvarell
signerad. Polen, 35x25
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 17:47:56
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr